Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Stańsk – Oferty sprzedaży i najmu domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 300 000 zł131,80 m² 9 863,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Stańsk w gminie Górzyca. Dom o powierzchni 96,5m położony jest na 36- arowej działce (podzielonej na dwie, z czego drugą można odsprzedać osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom Trzebów

Trzebów(Stańsk + 16 km)

375 000 zł110 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:191 000 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom wolnostojący poniemiecki z cegły w miejscowości Trzebów, gmina Sulęcin ( woj. lubuskie) wraz z dwoma budynkami gospodarczymi oraz stodołą. 1. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rzepin(Stańsk + 18 km)

1 400 000 zł438,80 m² 3 190,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:2 218 m²

Na sprzedaż duży dom jednorodzinny z potencjałem! Blisko granicy z Niemcami idealny dojazd z Berlina, w pobliżu dworca pkp! Na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 2218.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Słubice(Stańsk + 23 km)

1 049 000 zł99,32 m² 10 561,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość usytuowany w zabudowie bliźniaczej komfort i przestrzeń blisko centrum miasta. Na sprzedaż wygodne lokum w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rzepinek(Stańsk + 22 km)

895 000 zł118,44 m² 7 556,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 098 m²

Marzysz o życiu w ciszy i spokoju, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nowiny Wielkie

Nowiny Wielkie(Stańsk + 24 km)

1 649 000 zł225 m² 7 328,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 755 m²

Przedstawiamy ofertę atrakcyjnego domu wolnostojącego, położonego w Nowinach Wielkich! lokalizacja: nowiny Wielkie to urokliwa wieś położona w gminie Witnica, w województwie lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mościce

Mościce(Stańsk + 19 km)

1 847 000 zł151 m² 12 231,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 510 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży domu w Mościcach gmina Witnica. #twojaprzyszloscmaswojadres Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób szukających komfortowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Żubrów(Stańsk + 25 km)

1 000 000 zł160 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: dom 160 m z ogrodem Żubrów #twojaprzyszloscmaswojadres Marzysz o nowoczesnym i przestronnym domu z ogrodem (działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rzepin(Stańsk + 18 km)

699 000 zł114 m² 6 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą na wyłączność. Nieruchomość znajduje się w spokojnej miejscowości Rzepin w województwie Lubuskim. Dom został wybudowany na początku lat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wolności

Górzyca(Stańsk + 10 km)

1 000 000 zł282,50 m² 3 539,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 105 m²

Dom, który rozwiązuje problem za mało miejsca raz na zawsze. Jeśli szukasz przestrzeni, wygodnego układu i budynku gotowego do zamieszkania bez przeciągających się remontów ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kaleńsko

Centrum,Kaleńsko(Stańsk + 22 km)

760 000 zł170 m² 4 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 035 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony na dużej działce (powierzchnia 3035m2) w miejscowości Kaleńsko (około 7 km od Kostrzyna nad Odrą). Oprócz domu na działce znajdują się dwie stodoły.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij